אודותינו

חזון בן זאב, משרד עורכי דין, הוא לספק ללקוחותינו שילוב ייחודי בין שירות אישי למקצועיות חסרת פשרות בתחומי המשפט המודרני.
משרדנו מותאם לעידן המודרני ועושה שימוש בכל הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשות משרדי עורכי דין, לרבות שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע נוספים בישראל ובפולין המעולים בתחומם.
זמינות מרבית ויחס אישי מיטבי ללקוח עומדים לנגד עינינו, בכל עת ואנו פועלים בהתאם לעקרונות אלו.
בעלת המשרד, עורכת הדין פמי רעות בן זאב, היא בעלת השכלה וניסיון נרחב בתחומי המשפט העסקי, נדל"ן, צוואות וירושות  ופתרון סכסוכים משפחתיים על רקע כלכלי. ניסיון זה, מאפשר למשרדנו להעניק שירותים נוספים ומשלימים ללקוחותינו, לרבות סיוע בקבלת צווים משפטיים בישראל
לשם הוכחת זהות של קרוב משפחה ו/או קשר משפחתי לאזרחי פולין (לרבות: צווי ירושה, קיום צוואה, הצהרה על שם, זיהוי אדם שנפטר ועוד), הנדרשים  לעיתים לצרכי השלמת הליך קבלת האזרחות הפולנית.    

משרדנו מתמחה בליווי הליך הגשת בקשה לקבלת אזרחות פולנית עבור ישראלים, בעלי מוצא פולני, באמצעות אשרור אזרחותו הפולנית של הדור הראשון, ילידי פולין.
אנו עושים את מירב המאמצים לסייע באיתור המסמכים והנתונים הדרושים לשם קבלת האזרחות הפולנית, אף אם אין ברשות הלקוח/ה את כלל המסמכים הנדרשים לשם הוכחת הזכאות לאזרחות וגם במקרים בהם הדור הראשון של ילידי פולין כבר הלכו לעולמם. עם אשרור האזרחות של הדור הראשון משתלשלת הזכאות לדורות הבאים וכך ניתן לקבל סטאטוס של אזרחות פולנית, אף לדור שני, שלישי ורביעי של אזרחי פולין.

משרדנו מקל עד מאוד את הפרוצדורה הנדרשת מישראלים המבקשים לממש את זכאותם לאזרחות פולנית או לאלו הרוצים להנפיק דרכון פולני וזאת באמצעות שיתוף פעולה עם עורכי דין מקומיים בפולין, המתמחים בהגשת הבקשה לאזרחות פולנית עבור ישראלים מול הרשויות בפולין (ולא דרך שגרירות פולין בישראל). נגישות זו לרשויות בפולין, אף מאפשרת סיוע באיתור מסמכים ונתונים בארכיבים השונים בפולין ואף סיוע ישיר מול שגרירות פולין בישראל, במקרה בו נתקלים בקשיים בהנפקת דרכון פולני (סיוע המוענק רק ללקוחות משרדנו, אשר ביצעו את הליך הנפקת המסמכים דרכנו).

והעיקר – משרדנו מציע בדיקת זכאות ראשונית ללא תשלום, אשר תוודא את מעמד זכאותכם לאזרחות פולנית ותעריך את סיכויי ההצלחה להשגת האזרחות לפני התחלת התהליך.
כמו כן, אנו מציעים הנחה משמעותית לקבוצות ומשפחות (דור שני, שלישי ורביעי).

למידע נוסף ולבדיקת זכאות לאזרחות פולנית ללא תשלום,
אנא השאירו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

נייד: 054-6672451
טלפון: 03-5240202
פקס: 053-7973502
תל אביב 6106002, ת.ד. 6102